Sprzedaż sp z o.o. 

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest jedną z najczęściej zakładanych form przedsiębiorstw nie tylko w Polsce, ale także w Europie. Charakteryzuje się brakiem odpowiedzialności wspólników własnym majątkiem za zobowiązania spółki. 
 
Rejestracji takiej spółki, można dokonać w dwa sposoby: 
  1. tradycyjny sposób 
  1. rejestracja online 
Każdy z nich jest dość skomplikowany. Wymaga złożenia wielu dokumentów. Rejestracja elektroniczna jest szybsza, bo firmę można zacząć prowadzić wcześniej 
 
Coraz bardziej popularne wśród młodych przedsiębiorców staje się kupowanie istniejącej już spółki. Daje ona wiele możliwości. Jest od razu gotowa do prowadzenia działalności. Jest ona w pełni zarejestrowana, co pozwala nam ominąć czasochłonne kompletowanie dokumentów, a także komplikacje przy rejestracji. Posiada kapitał zakładowy w wysokości pięciu tysięcy złotych.  
Można zakupić spółki, które działały już na ryku, ale są też tak zwane czyste spółki. Nie mają one historii i nie trzeba się obawiać, że posiadają jakieś zobowiązania.   
 
Kupno takich spółek posiada wiele zalet między innymi:  
  • szybkość 
  • wygodę 
  • bezpieczeństwo 
  • uregulowaną sytuację prawną  
  • brak zobowiązań spółki 
Proces zakupu trwa bardzo krótko, wystarczy nawet tylko jedno spotkanie. Praktycznie w ciągu jednego dnia jest możliwość pozyskania spółki. Należy jednak liczyć się z tym, że trzeba wprowadzić zmiany w umowie spółki 
 
Nasza firma oferuje usługę, jaką jest sprzedaż sp z oo. Skonsultuj się z naszymi ekspertami, którzy przedstawią Ci szczegółową ofertę.