Sprzedaz spółek 2015

Spółki 2015 to podmioty, które zostały zarejestrowane w bieżącym roku, co oznacza, że ich staż istnienia na rynku jest bardzo krótki. Jednostki te posiadają jedną, podstawową zaletę. Ze względu na brak czynnego udziału w rynku, dysponują całkowicie czystą historią gospodarczą, czyli zapewniają pewny i bezpieczny start. Aktualnie na rynku istnieje wiele firm, oferujących sprzedaz spółek 2015.

Podmioty, które oferują są zarejestrowane w poszczególnych urzędach, czyli są wyposażone we wszystkie niezbędne numery, takie jak NIP, REGON, KRS, VAT, VAT EU. Zakup gotowej spółki pozwala zaoszczędzić sporo czasu i formalności związanych z problematyczną i dość skomplikowana rejestracją spółki. W procesie sprzedaży konieczny jest udział notariusza, który zajmuje się obsługa całej transakcji. Dodatkowo jeżeli na jej zakup zdecydowała się osoba zagraniczna, mająca problem z językiem polskim to wymagane się również zatrudnienie tłumacza przysięgłego.
Bardzo ważną kwestią jest również sporządzenie odpowiedniej umowy, w które powinny znajdować się informacje dotyczące firmy, jej działalności, adres siedziby, wysokość kapitału zakładowego oraz wiadomości o udziałach, to jest ich liczba, wartość i ile wspólnik może ich posiadać. Dodatkowo jeżeli został określony konkretny okres jej funkcjonowania na rynku, to należy zawrzeć również dany termin.

Sprzedaz spółek 2015 jest idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy pragną szybko rozpocząć działalność gospodarczą w sposób pewny i bezpieczny. Decydując się na powyższą transakcję koniecznie należy zadbać o profesjonalizm biura, do którego się zwracamy.