Sprzedaż spółek 2018

Tradycyjna rejestracja spółek w Polsce może zniechęcić potencjalnych przedsiębiorców do założenia działalności na terenie naszego państwa. Tymczasem warto zdać sobie sprawę, iż niedogodności związane z kwestiami formalnymi można niemal całkowicie zredukować. Możliwość taką daje zakup gotowej spółki, czyli takiej, która przeszła już pełną rejestrację, a więc jest gotowa by w każdej chwili móc poprowadzić pod sobą działalność gospodarczą na rynku.

Sprzedaż spółek 2018 oferuje nasza firma. Nasze podmioty dysponują numerami NIP, KRS i REGON, a także wpisem do rejestru płatników VAT (opcjonalnie), które potwierdzają uzyskanie wpisów do poszczególnych urzędów. Co więcej wyposażone są też w kapitał zakładowy, umowę z szerokim zakresem PKD, jak również kompletną dokumentację.

Co niezwykle istotne, nasze podmioty nigdy wcześniej nie prowadziły pod sobą działalności gospodarczej, a ich rejestracja odbyła się w roku 2018. W związku z tym, zakup naszej spółki jest w pełni bezpieczny. Brak zadłużenia spółki jest kwestią niezwykle ważną, gdyż na rynku niestety nie brakuje oszustów, którzy pragną wzbogacić się cudzym kosztem i oferują sprzedaż spółek zadłużonych.
Decydując się na usługi naszej firmy Państwa obowiązki zostaną zminimalizowane do złożenia podpisu na umowie spółki w obecności notariusza.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy omówią jej szczegóły oraz odpowiedzą na wszelkie pytania z zakresu zakładania działalności gospodarczej w naszym kraju.