Sprzedaż spółek z o.o. bez historii

Aktualnie bardzo popularna stała się sprzedaż gotowych podmiotów gospodarczych. Ludzie chcąc szybko rozpocząć własną działalność, pomijając kłopotliwy, a przede wszystkim długi proces rejestracyjny, decydują się na nabycie podmiotu, który umożliwi im natychmiastowe działanie.

Dodatkową zaletą tego typu usługi jest możliwość zakupu spółki z określonym stażem działania na rynku. Staż taki znacząco podnosi wiarygodność spółki, co w następstwie przekłada się na możliwość współpracy z cenionymi firmami oraz zwiększenie liczby potencjalnych Klientów. Ponadto stażowe spółki mają znacznie większe szanse na pozyskanie dotacji unijnych oraz innych zapomóg ze strony państwa. Niestety zakup doświadczonej spółki łączy się z ryzykiem nabycia jednostki zadłużonej lub z niepożądaną renomą.

Aby uniknąć tego zagrożenia nasza firma pragnie zaoferować Państwu sprzedaż spółek z o.o. bez historii. Nasze podmioty gwarantują pewny i bezpieczny start. Jako, iż nigdy wcześniej nie prowadziły działalności gospodarczej ich historia jest całkowicie czysta.

Nasze spółki posiadają też staż, wynikły z wcześniejszej rejestracji. Czas ten zapewnia częściowo to, czym charakteryzują się spółki doświadczone. Zwiększa wiarygodność firmy, umożliwia pozyskanie wsparcia finansowego, jednak minimalizuje ryzyko niepowodzeń, wynikłych z jego wcześniejszej działalności.

Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który chętnie przedstawi Państwu szczegółową ofertę naszej firmy, jak również odpowie na wszelkie pytania.