Sprzedaż spółek z o.o. z siedzibą w Warszawie

W ostatnim czasie bardzo popularnym rozwiązaniem stał się zakup gotowych spółek przez osoby planujące rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Na portalach ogłoszeniowych można spotkać coraz więcej ofert, w których przedmiotem jest sprzedaż spółek z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Czy słyszałeś już o opcji zakupu gotowej spółki? Otóż polega to na tym, iż firmy takie, jak nasza posiadają w swojej ofercie spółki, które docelowo zostały zarejestrowane do sprzedaży. Spółki, które znajdują się w naszej ofercie posiadają wszelkie niezbędne numery takie, jak np. KRS, NIP, REGON, ewentualnie VAT. Dodatkowo wszelka dokumentacja jest przekazywana nabywcy w wersjach oryginalnych. Ważne jest również to, że każdorazowo nowemu właścicielowi dajemy notarialne potwierdzenie o tym, że dana spółka nigdy wcześniej nie prowadziła działalności, więc jest spółką czystą, co oznacza, że nie posiada żadnych zadłużeń, ani kredytów.

Sprzedaż spółek z o.o. z siedzibą w Warszawie dodatkowo jest ogłoszeniem atrakcyjnym, ponieważ owe spółki mieszczą się w stolicy Polski, która uchodzi za jedno z najlepszych miejsc do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

W związku z tym, jeśli zastanawiasz się nad tym czy kupić czy samodzielnie założyć spółkę, zdecydowanie lepszym wyjściem jest opcja zakupu gotowej spółki, co trwa zaledwie 1-2 dni, a dla porównania tradycyjna procedura rejestracyjna spółki z o.o. może ciągnąć się nawet 4 tygodnie.

Sam zdecyduj, co jest dla Ciebie korzystniejsze, a gdy podejmiesz decyzję – zapraszamy do kontaktu, ponieważ w naszej ofercie zarówno znajduje się rejestracja nowych spółek, jak i sprzedaż spółek z o.o. z siedzibą w Warszawie!