Sprzedaż spółki z o.o. z 2015

Zakup gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to dobry sposób na rozpoczęcie działalności w tej formie. Prowadzenie spółki z o.o. posiada wiele zalet. Wspólnicy mają ograniczoną odpowiedzialność za zobowiązania spółki, istnieje także możliwość ominięcia konieczności płacenia składek do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Minimalny kapitał zakładowy w spółce z o.o. wynosi 5.000 złotych. Musi zostać pokryty wkładami pieniężnymi lub aportem.

Rejestracja spółki w tej formie może sprawiać problemy, stąd duże zainteresowanie gotowymi spółkami, które oferowane są na sprzedaż. Spółki te posiadają kompletną dokumentację oraz mają nadane numery niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Na rynku dostępne są zarówno spółki nowe jak i spółki stażowe. Zakup spółki posiadającej kilkumiesięczny lub kilkuletni staż są idealne dla osób, które chcą starać się o kredyt w banku lub dotację. Staż spółki znacznie zwiększa zdolność kredytową. Spółka stażowa jest lepiej postrzegana także przez innych przedsiębiorców.

Interesuje Państwa zakup gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością? W swojej ofercie posiadamy na sprzedaż spółki z o.o. z 2015 oraz spółki kilkumiesięczne i spółki nowe. Nasze spółki posiadają czystą historię gospodarczą, ponieważ nigdy nie prowadziły działalności, dzięki czemu ich zakup jest całkowicie bezpieczny. Spółki posiadają bardzo szeroki zakres PKD, co pozwala na prowadzenie praktycznie każdej działalności. Osoby, które są zainteresowane zakupem spółki zapraszamy do kontaktu.