Sprzedaż spółki z o.o. z 2018

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest chętnie wybieraną formą do prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Osoby, które chcą prowadzić własna firmę w tej formie mogą zdecydować się na tradycyjną lub uproszczoną rejestrację bądź dokonać zakupu gotowego do podjęcia działalności podmiotu.

Tradycyjna rejestracja spółek odbywa się w urzędzie przy udziale notariusza. Proces rejestracji trwa nawet kilka tygodni. Umowa spółki tworzona jest w formie aktu notarialnego. Uproszczona rejestracja spółki odbywa się na specjalnej platformie internetowej udostępnionej przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Umowa spółki tworzona jest na podstawie wzoru dostępnego na stronie, dlatego obecność notariusza nie jest obowiązkowa.

Coraz częściej polscy przedsiębiorcy decydują się na zakup gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, gdyż pozwala to zaoszczędzić czas. Kupno spółki w naszej firmie oraz wszystkie formalności związane z tym procesem trwają maksymalnie kilka dni. Na zakup gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością często też decydują się zagraniczni przedsiębiorcy, dla których samodzielna rejestracja takiego podmiotu jest zbyt skomplikowana. Naszym klientom oferujemy wyłącznie spółki czyste, czyli takie, które nigdy nie prowadziły działalności gospodarczej.

Oferujemy sprzedaż spółki z o.o. z 2018 roku w bardzo atrakcyjnej cenie. Nasze podmioty są gotowe do podjęcia działalności. Szczegółową ofertę przedstawimy Państwu podczas kontaktu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!