Sprzedaż usługi wirtualne biuro

Kierując się aktualnym trendem oraz potrzebami klientów, nasza firma postanowiła zaoferować Państwu sprzedaż usługi wirtualne biuro.

Wirtualne biuro to usługa polegająca na prowadzeniu outsourcingu księgowego poza siedzibą firmy, która opiekę taką zleciła. Usługa ta pozwala znacznie ograniczyć koszty związane w wynajmem tradycyjnej placówki. Warto podkreślić, że opłaty lokalizacyjne bardzo często stanowią znaczącą część kosztów żądanych przez biura księgowe.

Prócz tradycyjnych usług księgowych, e-biura oferują prowadzenie firmowego sekretariatu. Jest to bardzo istotna kwestia, a niestety często niedoceniana przez przedsiębiorców. Sekretariat to organ pierwszego kontaktu Klienta z przedsiębiorstwem. To od jego profesjonalizmu zależy czy Klient postanowi skorzystać z usług firmy, czy skreśli instytucję już podczas wstępnej rozmowy.

Do obowiązków sekretariatu należy:
– odbieranie telefonów,
– przyjmowanie korespondencji i udzielanie na nią odpowiedzi,
– odczytywanie e-maili,
– udzielanie informacji Klientom odnośnie oferty przedsiębiorstwa,
– tworzenie harmonogramów spotkań.

Korzystając z usług wirtualnego biura nie musisz obawiać się o jakość świadczonych usług. Doświadczenie zbierane podczas naszego działania na rynku, a także profesjonalna kadra księgowych przez nas zatrudnionych, pozwala nam zagwarantować Państwu najwyższy standard obsługi, które bez wątpienia odbije się na umocnieniu pozycji Państwa przedsiębiorstwa na rynku.

Zachęcamy zatem do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu poznania szczegółów naszej oferty, na którą składa się również sprzedaż usługi wirtualne biuro.