Usługa dotycząca zakładania spółek

Aktualnie wiele osób decyduje się na założenie swojej firmy. Prowadzenie własnej działalności prócz możliwości osiągnięcia wysokiego zysku, zapewnia całkowitą niezależność. Otworzenie spółki wiąże się jednak z wieloma utrudnieniami, związanymi ze skomplikowanym procesem rejestracyjnym. Niedogodności te można ominąć, decydując się na zakup gotowego podmiotu gospodarczego, który pozwala na wręcz natychmiastowe rozpoczęcie działalności. Aby stać się jego właścicielem należy jedynie dokonać odpowiedniej opłaty oraz złożyć podpis na przygotowanej umowie. Koniecznie musi obyć się to w obecności notariusza.

Decydując się na nabycie gotowej spółki muszą Państwo dokonać wyboru odnośnie czasu istnienia danej jednostki. Wyróżniamy dwa rodzaje gotowych spółek: spółki całkowicie nowe, które nigdy wcześniej nie prowadziły działalności gospodarczej oraz spółki stażowe, pod którymi była już prowadzona działalność. Zasadniczą zaletą zakupu spółki stażowej jest możliwość osiągnięcia sukcesu w krótkim czasie. Niestety wiąże się on także z ryzykiem związanym z konsekwencjami działań wcześniejszego właściciela. Przeciwieństwem do spółek stażowych są jednostki całkowicie nowe, posiadają one czystą historię gospodarczą, a więc gwarantują bezpieczeństwo. Niestety nowa spółka nie budzi zaufania w oczach potencjalnych Klientów, często wydając się mało wiarygodna.

Usługa dotycząca zakładania spółek stanowi specjalizację naszej firmy. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom udało nam się stworzyć złoty środek pomiędzy omówionymi wariantami. Oferujemy zakup nowych spółek stażowych. Są to jednostki zarejestrowane kilka lat wstecz, które nigdy wcześniej nie prowadziły działalności gospodarczej. Zapewniają one bezpieczeństwo, zwiększają wiarygodność w oczach partnerów, a także mają znacznie większe szanse na pozyskanie wsparcia finansowego w ramach na przykład dotacji.