Warszawa zakup spółki

Zakup spółki to tryb założenia firmy, na który decyduje się coraz większa ilość potencjalnych przedsiębiorców. Tym sposobem chcą oni pominąć formalności związane z przeprowadzeniem tradycyjnej rejestracji.

Tradycyjna rejestracja wymaga od przedsiębiorcy uzupełnienia licznych formularzy i złożenia ich do wymaganych instytucji. Kwestie formalne związane z zakładaniem spółki sprawiają, że proces rejestracyjny może wydłużyć się nawet do kilku tygodni. Kupno spółki pozwala zniwelować te obowiązki do minimum, jakim jest złożenie podpisu na umowie spółki sporządzonej w formie aktu notarialnego. Gotową spółkę można zatem nabyć już w zaledwie jedną dobę.

Kupując spółkę szczególną uwagę warto zwrócić na miejsce jej rejestracji. Lokalizacja ta staje się bowiem jednocześnie siedzibą spółki. Ta z kolei będzie podawana do publicznej wiadomości, a więc znajdzie się we wszystkich rejestrach oraz na wszelkich dokumentach. Spółki z prestiżową siedzibą budzą ogromne zaufanie w otoczeniu biznesowym, a więc sprawiają, że mają większe szanse na pozyskanie Klientów oraz kontrahentów, co jest kluczowe zwłaszcza, gdy dopiero zaczynamy naszą działalność.

Warszawa zakup spółki to oferta naszej firmy. Zapewniamy nowe, gotowe spółki zarejestrowane w stolicy Polski. Co ważne oferujemy wyłącznie czyste spółki pozbawione historii gospodarczej. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty będą mogli Państwo nie tylko szybko, ale przede wszystkim bezpiecznie rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej.