Wezwanie do uzupełnienia braków formalnych S24 – czy możemy jeszcze uratować procedurę rejestracji lub aktualizacji w KRS? Jak poprawnie złożyć wniosek w KRS, by nie otrzymać wezwania do uzupełnienia braków formalnych?
Jak założyć spółkę w S24?
W systemie S24 istnieje możliwość rejestracji firmy w postaci m.in. spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki jawnej, spółki komandytowej, prostej spółki akcyjnej. Tylko poprawnie przeprowadzona procedura założenia firmy pozwala w krótkim czasie uzyskać wpis w KRS i prowadzić firmę bez obaw o dodatkowe obowiązki i formalności.
Procedura rejestracji spółki w S24
- Założ konto w systemie S24.
- Zawarcie umowy w oparciu o gotowy wzorzec udostępniony w systemie.
- Złożenie dokumentów i wniosków rejestracyjnych wraz z właściwymi podpisami.
- Opłacenie wniosku.
- Wysłanie wniosków do KRS.
- Oczekiwanie na decyzje sądu w zakresie wpisu do rejestru przedsiębiorców.
Ten wpis może Cię zainteresować – Jak zarejestrować spółkę z o.o. 2022
A co jeśli wniosek zostanie odrzucony lub otrzymamy wezwanie do uzupełnienia braków formalnych?
Wielu przyszłym przedsiębiorcom wydaje się, że procedura rejestracji spółki w S24 to łatwy proces. Warto jednak zaznaczyć, że procedura założenia firmy w S24 (mimo tego iż jest bardzo intuicyjna) wymaga znajomości obowiązujących przepisów prawnych oraz poprawności wypełnienia wniosków rejestracyjnych.
Wezwanie do uzupełnienia braków formalnych s24
Po otrzymaniu wezwania do uzupełnienia braków formalnych w złożonym wniosku za pośrednictwem S24 musimy poprawić błędy i ponownie złożyć wniosek. Wszelkie błędy we wniosku sprawiają, że koszty rejestracji lub aktualizacji rosną, a procedura wydłuża się.
Pełna oferta usług – Rejestracja spółki z o.o. pomocą ekspertów oraz aktualizacja danych KRS.
Pomoc w rejestracji firmy
Bezpiecznym rozwiązaniem dla osób, które chcą założyć firmę lub dokonać aktualizacji danych spółki w KRS jest skorzystanie z pomocy doświadczonej kadry specjalistów, którzy w imieniu klienta dopełnią niezbędnych formalności w KRS.
Ten sposób pozwala ograniczyć formalności oraz ryzyko wydłużenia procedury do minimum.