Wirtualny adres spółki

Wirtualny adres spółki jest to usługa zwana również wirtualnym biurem, która polega na pełnym outsourcingu (z ang. skrót od outside-resource-using) obsługi biurowej bez konieczności fizycznej obecności firmy w danym miejscu.

Polecana jest przedsiębiorcom, którzy swój biznes prowadzą w domu bądź w niewielkiej, nieznanej miejscowości. Dzięki usłudze jaką jest wirtualny adres spółki osoby te mogą wybrać adres dla swojej firmy spośród dostępnych. Przeważnie są to prestiżowe adresy centrów biznesowych, które są dobrze postrzegane wśród potencjalnych klientów i kontrahentów.

Wirtualny adres spółki to rozwiązanie dla ludzi pragnących rozpocząć działalność przy minimalnych kosztach lub obniżyć koszty istniejącej firmy, ponieważ jest to znacznie tańsza usługa niż wynajem tradycyjnego biura oraz opłacanie pracowników biurowych.

Z tytułu wynajmu wirtualnego adresu dla spółki pobierane są opłaty, których wysokość zależna jest od wybranego pakietu. Dzięki temu firma płaci tylko za to czego potrzebuje. Oprócz wynajmu adresu dla swojego przedsiębiorstwa istnieje możliwość otrzymania indywidualnego numeru telefonicznego oraz odbiór i przesyłanie korespondencji i maili przez firmę zewnętrzną, która oferuje tą usługę.

Firma, która korzysta z usługi wirtualny adres spółki zapewne jak każde inne przedsiębiorstwo potrzebuje sali na spotkania biznesowe. Salę konferencyjną wyposażoną w cały niezbędny sprzęt przeważnie można wynająć na godziny.

W naszej ofercie znajdą Państwo usługę wirtualnego biura, która zapewnia rejestrację firmy pod naszym adresem.