Zakładanie spółek w Polsce przez obcokrajowców

Zakładanie spółek w Polsce przez obcokrajowców zdarza się bardzo często. Najchętniej zakładane są spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, gdyż ich prowadzenie jest bardzo korzystne. Rejestracja spółki z o.o. musi odbyć się w języku polskim, co dla osób, które nie posługują się biegle tym językiem może okazać się zbyt problematyczne. W takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy przy rejestracji działalności lub zdecydować się na zakup gotowego podmiotu.

Rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością może odbyć się tradycyjnie w urzędzie lub w sposób uproszczony przez Internet. Zakładanie spółki online odbywa się na platformie internetowej. Obcokrajowiec, który nie posiada numeru PESEL zobowiązany jest do posiadania kwalifikowanego podpisu elektronicznego za pomocą, którego będzie mógł podpisać dokumenty o rejestrację działalności. Zakup gotowej spółki pozwala na rozpoczęcie prowadzenia biznesu już po kilku dniach od dokonania transakcji. Kupno spółki oraz wszystkie formalności z nim związane trwają maksymalnie 2-3 dni. Spółka posiada kompletną dokumentację oraz numery niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Gotowe spółki posiadają szeroki zakres numerów PKD tak, by móc prowadzić dowolną działalność.

Nasza firma pomaga przedsiębiorcom w rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej. W swojej ofercie posiadamy na sprzedaż nowe i stażowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Pomagamy również podczas rejestracji spółki. Naszych Klientów obsługujemy w różnych językach. Serdecznie zapraszamy do współpracy!