Zakładanie spółek w Warszawie

Rejestracja działalności gospodarczej w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przebiega w taki sam sposób w każdym z miast Polski. Niezbędne jest wykonanie szeregu formalności, które umożliwią założenie własnej spółki. Zakładanie spółek w Warszawie należy rozpocząć od sporządzenia odpowiedniej umowy spółki z o.o. w formie aktu notarialnego. Taka umowa zawiera wszystkie niezbędne informacje na temat zasad funkcjonowania spółki na rynku. Kolejnym bardzo ważnym elementem są formularze urzędowe KRS, które stanowią podstawę do rejestracji spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym. Dla każdej formy prawnej przewidziane są odpowiednie wzory formularzy, z których muszą skorzystać wspólnicy rejestrując spółek.

W celu ułatwienia zakładania własnej firmy podmioty gospodarcze zakładanie spółek w Warszawie mogą wykonać dwoma sposobami. Jeden z nich polega na wizycie w Krajowym Rejestrze Sądowym i osobistym złożeniem odpowiednich dokumentów spółki. Drugi z kolei polega na rejestracji spółki za pomocą systemu internetowego, który udostępniony został przez Ministerstwo Sprawiedliwości. System przeprowadza wspólników spółki przez cały etap zakładania własnej firmy. Każde z tych rozwiązań będzie jednak wymagać od przedsiębiorcy wykonania kilku formalności i poświęcenia czasu.

Nasza Kancelaria może zaproponować Państwu bardzo korzystne rozwiązanie w postaci rejestracji spółki online. Pomimo, że nasze biuro mieści się w Krakowie zakładanie spółek w Warszawie nie stanowi dla nas problemu. Wszystkie niezbędne formalności zostaną wykonane drogą online, poprzez kontakt telefoniczny. Nie wychodząc z domu mają Państwo możliwość w bardzo szybkim czasie założenie własnej firmy.