Zakładanie spółek w Zielonej Górze

Nie ważne czy zakładasz spółkę w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, czy jakimkolwiek innym mieście w Polsce, bo proces rejestracji wszędzie wygląda tak samo. W ostatnich latach szczególną popularnością cieszy się zakładanie spółek, głównie dlatego, że dzięki połączeniu wspólnego kapitału, doświadczenia i wiedzy, tworzy się doskonały przepis na osiągnięcie sukcesu.

Założenie spółki wiąże się także z pewnymi trudnościami, które przedsiębiorcy napotykają na swojej drodze. Z całą pewnością zaliczyć można do nich proces rejestracji spółki, który jest stosunkowo dość czasochłonny skomplikowany. Z pomocą przychodzą tutaj różnego rodzaju biura czy fachowo zajmujące się tym firmy. My również oferujemy Ci pomoc w założeniu spółki i uporanie się z procesem rejestracji.

Niezbędne podczas zakładania spółki jest zawarcie umowy w formie aktu notarialnego. Kolejnym krokiem jest odpowiednie wypełnienie i złożenie formularzy KRS w celu rejestracji przedsiębiorstwa w Krajowym Rejestrze Sądowym oraz zgłoszenie rejestracji kilku innym urzędom, m.in. ZUS-owi i Urzędowi Statystycznemu.

Dzięki wyborowi naszych usług, nie będziesz musiał nawet wychodzić z domu, a Twoje przedsiębiorstwo zostanie zarejestrowane. Zajmiemy się wszystkim, a wszelkie formalności przesłane będą drogą elektroniczną. Dodatkowo zyskasz pewność, że wszystko przebiega w prawidłowy sposób i jest rzetelnie przeprowadzane. Nie zwlekaj, podejmij współpracę i dołącz do grona zadowolonych Klientów.