Zakładanie spółek z o.o. 2016

Procedura założenia spółki wydaje się być bardzo skomplikowaną i zniechęca wiele osób do założenia własnej działalności. Nie warto jednak powodować się wszelkimi formalnościami, ponieważ można skorzystać z rozwiązania jakim jest pomoc ekspertów w założeniu firmy. Zakładanie spółek z o.o. 2016 to nasza usługa skierowana osób chcących podjąć próby związane z prowadzeniem firmy.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to najczęściej wybierana forma prowadzenia działalności w Polsce. Jej funkcjonowanie uregulowane jest w Kodeksie Spółek Handlowych. Ten rodzaj spółki może zostać utworzony przez jedną lub więcej osób. Wspólnicy odpowiadają za zobowiązania do wysokości wniesionych wkładów. Umowa spółki wymaga formy aktu notarialnego. Każdy wspólnik ma prawo kontroli ksiąg oraz dokumentów spółki. Spółka musi zostać wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego. Spółka posiada osobowość prawną, czyli może dokonywać we własnym imieniu czynności prawnych.

Nasze grono specjalistów zadba o wszelkie szczegóły związane z procesem rejestracji spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwoli szybko i bezpiecznie otworzyć firmę. Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę. Zapraszamy do podjęcia współpracy. Dołącz do grona usatysfakcjonowanych Klientów wysoką jakością świadczonych przez nas usług.