Zakładanie spółek z o.o. dla obcokrajowca

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to jedna z form prawnych działalności, która cieszy się popularnością wśród polskich i zagranicznych przedsiębiorców. Już od kilku lat osoby zdecydowane na założenie spółki z o.o. mogą wybrać sposób jej rejestracji. Możliwe jest założenie spółki tradycyjnie w urzędzie lub w sposób uproszczony na specjalnej platformie teleinformatycznej. Zakładanie spółek z o.o. dla obcokrajowca może okazać się bardzo problematyczne, gdyż rejestracja działalności musi odbyć się w języku polskim. Dla osób, które nie mówią biegle w tym języku lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy podczas rejestracji spółki lub zakup gotowego do podjęcia działalności podmiotu.

Nasza firma specjalizuje się w rejestrowaniu spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz w sprzedaży gotowych spółek. Oferujemy pomoc dla zagranicznych przedsiębiorców. Obsługujemy naszych Klientów w różnych językach. Pomagamy na każdym etapie rejestracji spółki oraz w doborze odpowiednich numerów PKD. Zajmujemy się sprzedażą spółek z o.o., które posiadają idealnie czystą historię. Nasze spółki nigdy nie prowadziły działalności, lecz zostały w pełni zarejestrowane, dlatego posiadają kompletną dokumentację i szeroki zakres numerów PKD. Posiadamy na sprzedaż także spółki stażowe kilkumiesięczne oraz kilkuletnie.

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z nami!! Przedstawimy szczegółową ofertę dotyczącą rejestracji oraz sprzedaży gotowych spółek z o.o.. Gwarantujemy satysfakcję ze współpracy.