Zakładanie spółek z o.o. w Polsce dla cudzoziemców

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością cieszą się powodzeniem wśród polskich i zagranicznych przedsiębiorców. Prowadzenie firmy w tej firmie jest bardzo korzystne. Jedną z największych zalet tego typu działalności jest ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania spółki. Rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest dość kłopotliwa zwłaszcza dla osób spoza Polski. Założenie firmy w Polsce musi się odbyć w języku polskim, co dla cudzoziemców może się okazać niewykonalne.

Rejestracja spółki z o.o. może się odbyć w sposób tradycyjny lub w sposób uproszczony – przez Internet. Coraz częściej wybierane jest zakładanie spółek online. Decydując się na tę formę rejestracji należy pamiętać o konieczności posiadania profilu zaufanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego, za pomocą którego podpisuje się dokumenty. Co ważne obcokrajowcy nie posiadający numeru pesel mogą skorzystać jedynie z kwalifikowanego podpisu elektronicznego. Rejestracja spółki przez Internet odbywa się bez udziału notariusza, co pozwala znacznie zaoszczędzić pieniądze. Spółka w ten sposób zostaje zarejestrowana w maksymalnie 24 godziny od chwili przesłania wniosku do wybranego sądu rejonowego.

Nasza firma oferuje zakładanie spółek z o.o. w Polsce dla cudzoziemców. Pomagamy na każdym etapie rejestracji spółki. Doradzamy w kwestii wyboru odpowiednich numerów PKD oraz obsługujemy naszych Klientów w różnych językach. Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu w celu poznania szczegółów naszej oferty.