Zakładanie spółki komandytowej w 2015

Spółka komandytowa to spółka osobowa mająca na celu prowadzenie przedsiębiorstwa pod własną firmą. Wszystkie zobowiązania wobec wierzycieli spadają na jednego ze wspólników – komplementariusza, a drugi komandytariusz odpowiada tylko w sposób nieograniczony.

Zastanawiasz się z czym wiąże się zakładanie spółki komandytowej w 2015? Planujesz otworzenie działalności w postaci właśnie tej formy? Jest to spółka, która powstaje z momentem wpisu do rejestru. Wpis ten poprzedzony jest zawarciem umowy w formie aktu notarialnego. Spółka podlega wpisaniu do rejestru przedsiębiorców – KRS. Kto może być wspólnikiem spółki? Osoby fizyczne, osoby prawne oraz jednostki organizacyjne posiadające zdolność prawną. Zakładanie spółki komandytowej w 2015 lepiej powierzyć specjalistom, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu wybiorą najlepszy sposób na otworzenie działalności. Nie warto samemu pakować się w ten cały wir załatwień, gdyż może to doprowadzić do poważnych kłopotów. Najrozsądniej stawiać na bezpieczeństwo na samym starcie i zaufać nam. Wieloletnie doświadczenie, którym możemy się pochwalić daje nam możliwość pomocy przedsiębiorcom, którzy chcą spełniać marzenia i osiągać sukces. Skorzystaj i Ty!

Zakładanie spółek to nasza pasja, którą realizujemy co dziennie. Dołącz do grona zadowolonych klientów korzystających z naszych usług. Podejmij współpracę i sprawdź jak zakładanie spółki komandytowej w 2015 może być proste. Zapraszamy do kontaktu!