Zakładanie spółki w Krakowie 2018

Nowy rok bardzo często wiąże się z postanowieniami zmiany swojego życia. Z tego względu to właśnie w styczniu wiele osób decyduje się podjąć ryzyko i założyć własną firmę. Niestety osoby te często rezygnują ze swoich planów w momencie styczności z formalnościami, jakie muszą dopełnić w celu rejestracji spółki.

Rejestracja spółki niestety jest procesem długim i skomplikowanym. Wiąże się z koniecznością uzupełnienia wielu dokumentów i złożenia ich w poszczególnych urzędach. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że niedogodności te można jednak niemal całkowicie zniwelować. Możliwość taką daje zakup gotowej spółki, czyli podmiotu gospodarczego, który przeszedł już pełną rejestrację. Tym samym spółka taka jest przygotowana do tego, aby natychmiast poprowadzić pod sobą działalność gospodarczą.

Gotowa spółka dysponuje:
– numerem NIP,
– numerem KRS,
– numerem REGON,
– opcjonalnie numerami VAT i VAT-EU,
– kapitałem zakładowym,
– kompletną dokumentacją,
– umową.

Kupując gotową spółkę warto zadbać o ulokowanie jej siedziby w prestiżowej lokalizacji, która znacznie wpłynie na wiarygodność jednostki. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów pragniemy zaoferować zakładanie spółki w Krakowie 2018. Korzystając z naszej oferty otrzymają Państwo nową, czystą spółkę zarejestrowaną w mieście polskich królów – stolicy Małopolski. Tym samym znacznie zwiększą Państwo swoje szanse na osiągnięcie silnej i stabilnej pozycji na rynku. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.