Zakładanie spółki w Polsce przez cudzoziemca

Zagraniczni przedsiębiorcy coraz częściej decydują się na założenie własnej działalności gospodarczej na terenie Polski. Jedną z popularnych form prowadzenia działalności w naszym kraju jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Zakładanie spółki w Polsce przez cudzoziemca może sprawiać problemy, gdyż proces rejestracji spółki musi odbyć się w języku polskim. W takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy, która zajmuje się zakładaniem działalności gospodarczych.

Zakładanie spółki w Polsce przez cudzoziemca może odbyć się w sposób tradycyjny w urzędzie lub w sposób uproszczony przez Internet. Przedsiębiorca musi zdecydować, który ze sposobów będzie dla niego korzystniejszy.

Innym sposobem na rozpoczęcie prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce jest zakup gotowego podmiotu. Kupno spółki to dobre rozwiązanie dla osób, które nie chcą samodzielnie rejestrować spółki. Zakup gotowej spółki z o.o. pozwala na rozpoczęcie prowadzenia własnej firmy w bardzo krótkim czasie. Kupno półki oraz wszystkie formalności związane z tą transakcją trwają maksymalnie kilka dni.

Nasza firma oferuje zakładanie spółek dla przedsiębiorców. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami. Sporządzamy odpowiednie dokumenty, pomagamy przedsiębiorcy na każdym etapie rejestracji. Dobieramy odpowiednie numery PKD do profilu działalności spółki. Swoją ofertę kierujemy także do osób spoza Polski. Obsługujemy naszych klientów w różnych językach. Posiadamy również na sprzedaż gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w atrakcyjnych cenach. Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z nami!