Zakładanie spółki z o.o. na odległość

Zakładając własną działalność gospodarczą w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, warto jest skorzystać z pomocy specjalisty. Zakładanie spółki z o.o. na odległość to usługa, która coraz częściej wybierana jest przez przyszłych przedsiębiorców. Obecnie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością są jedną z najchętniej wybieranych form do prowadzenia działalności gospodarczej, jednak ich rejestracja może sprawiać problemy.

Zakładanie spółki z o.o. na odległość jest korzystną formą rejestracji spółki. Spółka zostaje założona w maksymalnie 24 godziny od chwili wysłania wniosku do wybranego sądu rejonowego. Rejestracja spółki zdalnie może odbyć się w dowolnym miejscu w Polsce. Odbywa się ona bez udziału notariusza, jednak konieczne jest założenie konta w specjalnym serwisie internetowym oraz wprowadzenie danych zakładanej spółki. Dokumenty generowane są w serwisie automatycznie. Dokumenty można podpisać za pomocą profilu zaufanego ePUAP lub kwalifikowanym podpisem elektronicznym.

Zakładanie spółki z o.o. na odległość to bardzo dobre rozwiązanie, zwłaszcza dla osób, które chcą rozpocząć prowadzenie własnej firmy w krótkim czasie. Nasza firma oferuje kompleksową pomoc podczas rejestracji spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przez Internet. Pomagamy przedsiębiorcom na każdym etapie rejestracji oraz w doborze numerów PKD, odpowiednich do profilu działalności. Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu z naszymi specjalistami w celu uzyskania szczegółów naszej oferty.