Zakładanie spółki z o.o. w Polsce dla cudzoziemca

Rejestracja spółek z ograniczoną odpowiedzialnością w Polsce jest możliwa w dwóch sposobach. Przedsiębiorca może założyć firmę w tej formie w sposób tradycyjny z udziałem notariusza lub w sposób uproszczony przez Internet. Spółkę z o.o. mogą założyć również osoby spoza Polski, jednak może to dla nich okazać się zbyt problematycznym zadaniem, gdyż rejestracja spółki musi odbyć się w języku polskim. W takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy.

Niejeden przedsiębiorca decyduje się na założenie spółki online, ponieważ generuje to znacznie niższe koszty niż tradycyjna rejestracja. Zakładanie spółek przez Internet odbywa się bez udziału notariusza. Wszystkie dokumenty tworzone są na podstawie wzorów dostępnych na stronie. Przedsiębiorca musi wybrać wzór oraz wprowadzić tam dane zakładanej spółki. Dokumenty należy podpisać za pomocą profilu zaufanego, natomiast w przypadku zagranicznego przedsiębiorcy, który nie posiada numeru PESEL wymagane jest posiadanie kwalifikowanego podpisu elektronicznego.

Rejestracja spółki z o.o. przez Internet trwa maksymalnie 24 godziny od momentu przesłania wniosku do wybranego wcześniej sądu rejonowego. Dzięki braku konieczności udziału notariusza przedsiębiorca może zaoszczędzić spora sumę pieniędzy.

Oferujemy zakładanie spółki z o.o. w Polsce dla cudzoziemca. Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się rejestracją spółek z ograniczoną odpowiedzialnością od wielu lat. Obsługujemy naszych klientów w różnych językach. Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.