Zakładanie spółki z o.o. Warszawa

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością może zostać założona w sposób tradycyjny lub uproszczony. Rejestracja działalności w tej formie może sprawiać przedsiębiorcom problemy, gdyż jest skomplikowana. Coraz częściej osoby, które decydują się na otwarcie własnej działalności gospodarczej korzystają z pomocy specjalistów.

Tradycyjna rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością odbywa się w urzędzie. Obowiązkowa jest obecność notariusza, który tworzy umowę spółki w formie aktu notarialnego. Zakładając spółkę w ten sposób należy uzbroić się w cierpliwość, gdyż rejestracja podmiotu może trwać nawet kilka tygodni. Rejestracja spółki z o.o. w sposób uproszczony odbywa się na specjalnej platformie teleinformatycznej udostępnionej przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Osoba, które chce dokonać rejestracji spółki musi założyć konto na platformie, wybrać wzory dokumentów oraz wprowadzić dane zakładanej spółki. Umowa spółki także tworzona jest na podstawie wzoru, stąd obecność notariusza jest zbędna. Proces rejestracji spółki w tym przypadku jest znacznie krótszy, gdyż trwa maksymalnie 24 godziny, od momentu przesłania wniosku do sądu rejonowego.

Nasza firma oferuje zakładanie spółki z o.o. Warszawa. Zapraszamy Państwa do kontaktu w celu przedstawienia szczegółów naszej oferty. Oferujemy pomoc podczas tradycyjnej i uproszczonej rejestracji spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Pomagamy na każdym etapie rejestracji oraz w doborze numerów PKD, które będą odpowiednie do profilu prowadzonej działalności.