Zakup 6 miesięcznej spółki z o.o. 

Ofert gotowych spółek na sprzedaż z dnia na dzień jest coraz więcej. Można w nich znaleźć spółki z przesuniętym rokiem obrotowym czy otwartym rachunkiem bankowym. Dla kupujących gotowe spółki to dodatkowe zalety, które jeszcze bardziej ułatwiają zakładanie działalności gospodarczej.

W ostatnim czasie coraz popularniejszy stał się zakup 6 miesięcznej spółki z o.o. Powodem jest nie tylko wyjątkowo przyjazna forma spółki z o.o., ale aż 6 miesięczny staż. Pół roku stażu to mniej więcej wystarczająco, by poprawić wizerunek firmy lub zwiększyć szanse na otrzymanie kredytu czy dofinansowania.

Spółka stażowa posiada tak samo, jak inne gotowe spółki dokumentację rejestracyjną oraz numery NIP, REGON, KRS i VAT. Nie posiada jednak żadnych zobowiązań, którymi mógłby się martwić potencjalny Klient. Zakup 6 miesięcznej spółki z o.o. jest więc w pełni bezpieczny.

Zakup 6 miesięcznej spółki z o.o. niesie dla przedsiębiorców wiele korzyści. Po pierwsze ułatwia zakładanie działalności gospodarczej, gdyż nie ma obowiązku samodzielnej rejestracji podmiotu w KRS. Dzięki temu także proces rozpoczęcia działalności gospodarczej trwa znacznie której. Proces zakupu zajmuje średnio od 2 do 3 dni. Po tym czasie przedsiębiorca może zacząć działać i zarabiać. Zakup spółki z 6 miesięcznym stażem ułatwia pozyskanie środków na prowadzenie dalszej działalności spółki, przy czym poprawia również jej wizerunek. Firma charakteryzująca się stażem może być odbierana jako godniejsza zaufania, co również może ułatwiać pozyskiwanie Klientów czy nawiązywanie relacji gospodarczych.

Zakup 6 miesięcznej spółki z o.o. To na pewno dobre rozwiązanie. Jeżeli jesteście Państwo nim zainteresowani, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.