Zakup spółki handlowej

Zakup spółki handlowej to jeden ze sposobów, który umożliwia rozpoczęcie działalności gospodarczej w bardzo krótkim czasie. Proces rejestracji spółki jest długotrwały a zakup gotowej spółki potrwa jeden dzień.

Jedną z najpopularniejszych spółek na jakie decydują się przedsiębiorcy jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. To forma prawna, która charakteryzuje się możliwością ograniczenia odpowiedzialności wspólników spółki za zobowiązania finansowe spółki. W przypadku egzekucji długów będą one pokrywane z majątku spółki w wyjątkowych sytuacjach także z majątku osobistego wspólników którzy pełnić będą funkcje w zarządzie spółki. Jeśli wspólnicy spółki posiadają odpowiednią wiedzę możliwe jest uniknięcie odpowiedzialności także w przypadku zarządu spółki. Kolejną bardzo dużą zaletą spółki z o.o. jest możliwość optymalizacji działalności gospodarczej poprzez ograniczenie wydatków na ubezpieczenie społeczne. Jeśli spółka posiada co najmniej 2 wspólników wyłączona jest z obowiązku opłacania składek na ubezpieczenie społeczne.

Zakup spółki handlowej to rozwiązanie na jakie mogą zdecydować się wszystkie podmioty gospodarcze. Jeśli skorzystamy z pośrednictwa wyspecjalizowanych firm cały proces zostanie przeprowadzony bardzo szybko, a działalność gospodarczą będzie można rozpocząć nawet w ciągu 1 dnia. Warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem i w krótkim czasie zrealizować swoje plany.

Jeśli uważacie Państwo, że zakup spółki handlowej jest dobrym rozwiązaniem proponujemy kontakt z naszą firmę, nasi konsultanci udzielą Państwu wszystkich szczegółowych informacji.