Zakup spółki z o.o. 2016

Własną firmę można prowadzić w wielu dostępnych formach prawnych. Pośród tych form najczęściej wybieraną jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Cieszy się on popularnością dzięki ograniczonej odpowiedzialności majątkowej wspólników oraz stosunkowo niskich kosztach założenia, jak na spółkę o takich cechach. Chociaż jest ona bardzo atrakcyjna jako forma do prowadzenia działalności, jej założenie to proces charakteryzujący się wysokim stopniem trudności. Na pewno będzie utrudnieniem dla początkujących przedsiębiorców, którzy wcześniej nie mieli styczności z procesem zakładania firmy. Osobom, które stoją w takiej sytuacji z pewnością przyda się pomoc naszych specjalistów.

Sprzedaż gotowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością to nasza oferta skierowana do osób, które rozpoczynają działalność gospodarczą. Zakup spółki z o.o. 2016 daje możliwość uniknięcia procesu samodzielnej rejestracji podmiotu gospodarczego w KRS. Jest to bardzo duża wygoda dla przedsiębiorcy, zwłaszcza tego który zaczyna swoją działalność w biznesie. Zakup spółki z o.o 2016 umożliwia również znaczne skrócenie czasu rozpoczęcia działalności. Od momentu zgłoszenia się do naszej firmy, do czasu kiedy można zacząć prowadzić działalność mija tylko kilka dni. Po dokonanej transakcji i zmianie danych w KRS nabytego podmiotu, można zacząć prowadzenia spółki.

Zakup spółki z o.o. 2016 to duża wygoda i oszczędność czasu. Pośród niektórych osób mogą pojawić się obawy o to czy spółka posiada czy nie długów. Zapewniamy, że nasze spółki nie posiadają żadnych zobowiązań. Spółki założone w 2016 roku nie posiadają historii gospodarczej, tak więc nie posiadają żadnych zobowiązań finansowych. Nie są tez zobowiązane żadnymi umowami.

W celu zakupu gotowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, założonych w 2016 roku prosimy o kontakt z naszymi pracownikami.