Zakup spółki z o.o.przez obcokrajowca

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością cieszy się popularnością zarówno wśród polskich przedsiębiorców, jak i zagranicznych inwestorów. Prowadzenie spółki z o.o. posiada wiele zalet. Spółkę z o.o. może założyć jedna lub więcej osób nazywanych wspólnikami. Osobisty majątek wspólników jest chroniony, gdyż posiadają oni ograniczoną odpowiedzialność za zobowiązania spółki.

Zakup spółki z o.o. przez obcokrajowca to bardzo dobre rozwiązanie. Rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością musi odbyć się w języku polskim, co może być bardzo kłopotliwe dla cudzoziemca. Kupno spółki oraz wszystkie formalności związane z tą transakcją trwają maksymalnie kilka dni. Po tym czasie podmiot gotowy jest do prowadzenie biznesu. Oferowane przez naszą firmę spółki posiadają idealnie czystą historię, gdyż nigdy nie prowadziły działalności gospodarczej, nie zawierały także umów oraz nie zatrudniały pracowników. Podmioty z naszej oferty posiadają kompletną dokumentację, mają nadane numery niezbędne do prawidłowego funkcjonowania oraz posiadają szeroki zakres numerów PKD, co pozwala na prowadzenie dowolnej działalności. Zakup spółki z o.o.przez obcokrajowca posiada wiele zalet. Zagraniczny inwestor omija często problematyczny proces rejestracji spółki, dzięki czemu już po kilku dniach może prowadzić biznes.

Naszych Klientów obsługujemy w różnych językach. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów współpracy. Oferujemy na sprzedaż spółki nowe i spółki stażowe.