Zakup spółki z o.o.w Polsce przez obcokrajowców

Zakup spółki z o.o.w Polsce przez obcokrajowców jest bardzo popularny. Osoby spoza Polski często decydują się na kupno gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, gdyż jest to wygodne rozwiązanie. Zagraniczny przedsiębiorca unika skomplikowanego procesu rejestracyjnego, który musi odbyć się w języku polskim. Kupno spółki z o.o. w naszym biurze jest bezpieczne, gdyż nasze spółki nigdy nie prowadziły działalności gospodarczej, dlatego mają czystą historię.

Zakup spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to transakcja trwająca maksymalnie kilka dni. Po tym czasie przedsiębiorca może prowadzić własny biznes. Spółki oferowane na sprzedaż posiadają kompletną dokumentację oraz mają nadane numery, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania m.in. NIP, REGON, KRS. Spółki posiadają również szeroki zakres kodów PKD, dzięki czemu mogą prowadzić wiele rodzajów działalności.

Samodzielna rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przez obcokrajowca nie jest dobrym pomysłem, gdyż jest to proces skomplikowany. Rejestracja musi odbyć się w języku polskim, co oznacza, że osoba, która zakłada spółkę powinna płynnie porozumiewać się w tym języku.

Nasze biuro pomaga zagranicznym przedsiębiorcom w rozpoczęciu działalności gospodarczej w Polsce. Oferujemy na sprzedaż gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Posiadamy na sprzedaż spółki nowe oraz spółki stażowe. Naszych Klientów obsługujemy w różnych językach. Osoby zainteresowane poznaniem naszej szczegółowej oferty, zapraszamy do kontaktu!