Zakup spółki z o.o.

Mieć pomysł na siebie w przyszłości to jedno, ale w odpowiednim czasie przejść do jego realizacji to drugie. Inną sprawą jest też to, w jaki sposób tego dokonać. Właśnie ta kwestia zawsze sprawia najwięcej problemów. Nie wiem jak Ty, ale ja nie będę siedziała bezczynnie i czekała, jak ktoś w końcu przyjdzie do mnie z gotowym planem na życie. Niedorzeczność… Mam zamiar od razu zacząć działać. Podejmujesz wyzwanie razem ze mną? Decyzja należy do Ciebie…

Jeśli zgadzasz się, to od razu przejdźmy do konkretów. Moja propozycja jest następująca: zakup spółki z o.o. Odpowiada Ci to? Oczywiście, że możesz odmówić i wybrać inną formę działalności. Natomiast jeśli moja propozycja Ci pasuje, to cieszę się, że będziemy działać razem. W końcu w dwójkę raźniej.

Kwestia zakupu gotowej spółki jest według mnie wygodniejsza i myślę, że w tej sprawie możemy pójść na przysłowiową łatwiznę. Tylko w tej sprawie. Od razu ostrzegam, potem poprzeczkę stawiamy wyżej i wyżej… Ambitnie, bo właśnie o to chodzi. Biznes zarówno mój, jak i Twój ma być stworzony w oparciu o najwyższe standardy. Zakup spółki z o.o. pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu. Pamiętaj: Oszczędność czasu to oszczędność pieniędzy! Taki właśnie jest biznes. Jesteśmy dopiero na starcie, a do mety daleko. Kupując spółkę unikamy bieganiny po urzędach, niepotrzebnych nerwów przy wypełnianiu sterty formularzy, a także czekania, które przeważnie w tym wszystkim jest najgorsze. Ty już chcesz działać w swojej firmie, ale jeszcze nie możesz… No koszmar. My jesteśmy bardziej przebiegli i to wszystko sobie sprytnie wyminiemy.

No, ale nie może być wszystko takie piękne, prawda? To, co musisz mieć, bez czego nie ruszysz z zakupem owej spółki, to kapitał. Powiem Ci, że nawet dosyć spory. Jego wysokość zależy od tego, jaką spółkę wybierzesz. Pieniądze tak czy inaczej byś musiał mieć, więc to czy je wydasz przy rejestracji spółki, pokrywając wszystkie koszty w poszczególnych urzędach, regulując wymagane koszty, czy przy zakupie gotowej spółki, to już zależy od Ciebie. My wybraliśmy tą drugą opcję. Dobrze zrobiliśmy. Dążymy do celu.

Znalazłeś spółkę dla siebie? Przeanalizowałeś ją dokładnie? Tak? KUPUJ. Nie czekaj, bo ktoś Cię ubiegnie. Twój cel masz w zasięgu ręki, więc nie pozwól by ktoś spełniał swoje ambicje w firmie, która miała należeć do Ciebie. W temacie „zakup spółki z o.o.” nasza współpraca się kończy, ale proponujemy skorzystanie z innych naszych usług, np. e-biuro. W celu obniżenie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej oferujemy usługę wirtualnego biura dla Twojej nowej spółki.