Założenie sp. z o.o. przez Internet

Jeszcze do niedawna zakładanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością wiązało się z koniecznością odwiedzenia kilku urzędów, wypełnienia masy dokumentów, a co się z tym wiązało poświęceniu na te czynności dużej ilości czasu.

Aktualnie czynności te można skrócić do zaledwie kilku chwil. Jednym ze sposobów otworzenia działalności jest założenie sp. z o.o. przez Internet. Na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości otworzona została specjalna aplikacja umożliwiająca samodzielną rejestrację spółki. Wystarczy jedynie wypełnić kilka formularzy, a następnie wysłać je do urzędu drogą elektroniczną. Rejestracja taka zazwyczaj trwa zaledwie jeden dzień.

W sieci znajduje się wiele wzorców oraz szablonów na podstawie, których można wzorować się uzupełniając niezbędną w tym procesie dokumentację.
Na rynku działa jednak wiele firm, które świadczą usługi z zakresu rejestrowania oraz sprzedaży gotowych podmiotów gospodarczych.
Skorzystanie z tego typu usług pozwala ograniczyć formalności do minimum. Wystarczy jedynie złożyć podpis na umowie spółki, aby automatycznie stać się właścicielem wcześniej wybranego podmiotu. Zakup gotowego podmiotu oprócz oszczędność czasu pozwala zniwelować ryzyko popełniania błędu podczas wypełniania wniosków.

W usługach z dziedziny zakładania działalności gospodarczej specjalizuje się nasza firma. Prócz bezpośredniej rejestracji przedsiębiorstw, świadczymy także usługi doradcze. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który odpowie na wszelkie pytania oraz przedstawi szczegóły naszej oferty.