Założenie spółek z o.o. w systemie S24

Jeszcze do niedawna każdy, kto zdecydował się na założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością zobligowany był do sporządzenia jej umowy w formie aktu notarialnego, wypełnienia wniosków rejestracyjnych do KRS, osobistego przedłożenia ich w odpowiednich urzędach oraz nawet kilkutygodniowego oczekiwania na ich rozpatrzenie. Odkąd w 2012 roku możliwe stało się założenie spółek z o.o. w systemie S24 przez Internet, większość z przyszłych przedsiębiorców postanowiła odejść od tradycyjnej procedury i skorzystać z nowego rozwiązania.

System zakłada ograniczenie czasu i formalności. Przedsiębiorca decydujący się na założenie spółek z o.o. w systemie S24 nie musi czekać na odpowiedź z sądu, ponieważ dostaje ją do 24 godzin od momentu złożenia wniosku, nie musi on również sporządzać umowy u notariusza ani ponosić z tego tytułu dodatkowych kosztów – wystarczy, że wypełni on elektroniczny formularz. Przyszły właściciel firmy może przeprowadzić procedurę bez wychodzenia z domu, taniej (opłata wniosku jest tańsza niż w przypadku tradycyjnej rejestracji) oraz w przyszłości będzie miał możliwość aktualizowania danych swojej firmy w Krajowym Rejestrze Sądowych przez Internet. Może on również skorzystać z pomocy firm, której pracownicy zapewnią mu kompleksową obsługę oraz przeprowadzenie go krok po kroku przez całą procedurę tak aby miał on pewność co do jej poprawności oraz by przebiegła ona sprawnie.

Zapraszamy do kontaktu tych z Państwa, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej lub skorzystać z naszej pomocy w zakresie rejestracji spółki przez Internet.