Założenie spółki w 2015

Być może od dłuższego czasu zastanawiasz się nad założeniem firmy. Może myślisz, że nie poradzisz sobie sam z jej zarejestrowaniem. Jeśli jesteś niedoświadczony w prowadzeniu działalności gospodarczej to nic dziwnego. Wielu będzie Ci mówić „Jak to? Przecież to nie może być takie skomplikowane!”. Najczęściej będą to osoby nie mające żadnej styczności z procedurą założenia spółki.

Rejestracja spółki wymaga uzupełnienia wielu wniosków, przedstawienia ich w odpowiednich instytucjach. Jak wiadomo kolejki w urzędach nie zapraszają do ich poszerzenia. Z myślą o początkujących przedsiębiorcach proponujemy założenie spółki w 2015 roku z pomocą naszej firmy. Dlaczego nie zdecydować się na prowadzenie przedsiębiorstwa właśnie w tym roku? Odkładanie tego postanowienia nie przyniesie oczekiwanych rezultatów. Weź sprawy w swoje ręce i zdecyduj się na rejestrację lub kupno gotowej spółki. W naszej ofercie znajdziesz spółki, które mają czystą historię gospodarczą co oznacza, że nigdy nie prowadziły działalności gospodarczej. Posiadają komplet dokumentów niezbędny do utworzenia przedsiębiorstwa. Nie mają żadnych zadłużeń, nie zatrudniały i nie zatrudniają pracowników. Spółki te nigdy nie brały udziału w postępowaniach sądowych. Nie mają umowy z żadnym biurem rachunkowym.

Wszystko poświadczyć możemy notarialnie. Jeśli Twoim zdaniem firma, którą chcesz założyć nie będzie posiadać prestiżowego adresu to skorzystaj z naszej usługi „Wirtualne biuro”. Być może adres Twojego przedsiębiorstwa będzie mieć kluczowe znaczenie dla późniejszej działalności. Nie wahaj się dłużej i zdecyduj się na założenie spółki w 2015.