Założenie spółki w 2018

Założenie spółki w 2018 roku nadal jest procesem długim i problematycznym. Z tego względu większość przedsiębiorców decyduje się na obowiązki ewidencyjne przekazać wyspecjalizowanym w tym kierunku podmiotom. Kancelarie takie oferują rejestrację spółek oraz sprzedaż gotowych podmiotów gospodarczych.

Rejestracja spółki obejmuje takie usługi, jak:
– doradztwo w zakresie doboru kodów PKD,
– sporządzenie umowy,
– rejestracja spółki w KRS,
– rejestracja spółki w Urzędzie Skarbowym,
– rejestracja w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych,
– rejestracja w Głównym Urzędzie Statystycznym.

UWAGA! Usługa rejestracyjna zajmuje około tygodnia.

Sprzedaż spółek pozwala natomiast w przeciągu zaledwie 24 godzin nabyć jednostkę, która przeszła już pełną rejestrację. Oznacza to, że podmiot taki dysponuje numerami NIP, KRS i REGON, kapitałem zakładowym, kompletną dokumentacją oraz umową, której podpisanie będzie jednym z nielicznych obowiązków właściciela. Co ważne dokument ten musi zostać sporządzony w formie aktu notarialnego. Podpisanie go koniecznie musi odbyć się pod nadzorem notariusza.

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi rejestracyjne oraz sprzedaż gotowych spółek. Oferujemy wyłącznie czyste podmioty gospodarcze pozbawione historii gospodarczej, a więc długów i innych zobowiązań. Jeśli szukają Państwo pomocy w założeniu firmy zachęcamy do kontaktu. Nasi przedstawiciele odpowiedzą na wszelkie pytania z zakresu otwierania działalności, jak również przedstawią ofertę dostosowaną specjalnie dla Państwa.