Założenie spółki z o.o. 2016

Założenie spółki z o.o. 2016 to coś, na co decyduje się obecnie wielu przedsiębiorców. Początek nowego roku jest idealną okazją, by rozpocząć własną działalność gospodarczą.

Dlaczego akurat spółka z ograniczoną odpowiedzialnością? Nie bez powodu jest to najchętniej wybierana forma działalności. Spółka z o.o. posiada bardzo niski minimalny kapitał zakładowy wynoszący jedyne 5 000 zł. Zarówno to, jak i ograniczona odpowiedzialność wspólników, przyciąga wielu przedsiębiorców.

Nasza firma od lat zajmuje się rozpoczynaniem działalności gospodarczych dla swoich klientów, dlatego założenie spółki z o.o. 2016 nie sprawi nam żadnego problemu. Samodzielne rozpoczynanie biznesu to coś, na co decyduje się niewiele przedsiębiorców, bowiem wiąże się to z wieloma formalnościami i obowiązkami. Osoba zajmująca się tym, powinna być obeznana z obecnymi przepisami prawnymi, dlatego najlepiej żeby był to profesjonalista. Powierz to zadanie pracownikom naszej firmy. Założenie spółki z o.o. 2016 to coś, czym zajmują się oni na co dzień.

Zajmiemy się w Twoim imieniu przygotowaniem wszystkich dokumentów i formularzy. Zdobędziemy również numery KRS, NIP, REGON oraz VAT (opcjonalnie VAT UE). Jeśli będzie taka potrzeba, zapewnimy Twojej nowej firmie potrzebne koncesje oraz licencje.

Bardzo ważna dla nas jest wygoda współpracy. Z racji tego, aby skorzystać z naszych usług, nie musisz wcale przyjeżdżać do naszej siedziby! Zakładamy firmy na terenie całej Polski! Proponujemy możliwość kontaktu, online, listownie oraz telefonicznie.