Założenie spółki z oo 2018

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to zdecydowany faworyt jeżeli chodzi o ilość prowadzonych w tej formie podmiotów gospodarczych. Przedsiębiorcy decydują się na jego założenie z kilku względów.

Po pierwsze, spółka z o.o. wiąże się z ograniczoną odpowiedzialnością wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę, dzięki czemu osoby decydujące się na utworzenie takiej jednostki nie muszą obawiać się o swój prywatny majątek. Do założenia spółki z o.o. niezbędny jest także niewielki kapitał zakładowy. Kolejnym bardzo pozytywnym aspektem spółki z o.o. jest dowolność celu prowadzenia spółki oraz fakt, że założyć ją może zarówno jedna, jak i kilka osób niezależnie od kraju swojego pochodzenia.

Niestety spółka z o.o. wiąże się z trudną i czasochłonną rejestracją. Proces ten może skutecznie zniechęcić do siebie potencjalnych założycieli. Na szczęście niedogodności te można znacznie zredukować. Szanse na to daje zakup gotowej spółki, czyli spółki, która przeszła już pełną rejestracją. Oznacza to, że jest przygotowana do tego by natychmiast poprowadzić pod sobą działalność.

Nasza firma oferuje usługi rejestracyjne podmiotów gospodarczych, w tym również sprzedaż i założenie spółki z oo 2018. Gwarantujemy podmioty z czystą historią gospodarczą w pełni bezpieczne i pozwalające natychmiast poprowadzić pod sobą wybraną działalność. Jeżeli są Państwo zainteresowani, zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, jak również pomożemy wybrać odpowiednie narzędzie do poprowadzenia Państwa firmy.