Zdalna rejestracja spółek z ograniczoną odpowiedzialnością

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to popularna forma prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Działa ona w oparciu o przepisy Kodeksu Spółek Handlowych. Spółki z o.o. posiadają osobowość prawną, działają więc przez swoje organy. Wspólnicy spółki podczas jej rejestracji zobowiązani są do wniesienia wkładów na pokrycie kapitału zakładowego.

W Kodeksie Spółek Handlowych znajdują się przepisy dotyczące rejestracji firmy w tej formie. Przyszły przedsiębiorca może założyć spółkę w sposób tradycyjny lub zdalnie przez Internet. Wybór formy rejestracji należy do przedsiębiorcy. Zdalna rejestracja spółek z ograniczoną odpowiedzialnością to idealne rozwiązanie dla osób, które w szybkim czasie chcą założyć działalność gospodarczą. Spółka może zostać założona z każdego miejsca w Polsce bez konieczności udziału notariusza w procesie rejestracyjnym. Założenie spółki w ten sposób trwa maksymalnie 24 godziny od chwili elektronicznego przesłania wniosku do wybranego sądu rejonowego. Przedsiębiorca na specjalnej platformie wypełnia formularze, które są automatycznie generowane w systemie.

Zdalna rejestracja spółek z ograniczoną odpowiedzialnością to dobry sposób na szybkie rozpoczęcie działalności gospodarczej. Warto się na nią zdecydować i nie tracić czasu na pobyt w wielu urzędach. Jeśli są Państwo zainteresowani założenie firmy w formie spółki z o.o., to zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się rejestracją spółek dla osób z całej Polski. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.