Zdalne zakładanie spółek z ograniczoną odpowiedzialnością

Obecnie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest jedną z najchętniej wybieranych form prawnych. Najczęściej wybierana jest przez osoby, którzy będą prowadzić duże przedsiębiorstwa. Prowadzenie firmy w tej formie jest bardzo korzystne dla przedsiębiorcy – niski kapitał zakładowy, ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania spółki oraz możliwość jej założenia przez Internet to tylko nieliczne z jej zalet.

Zdalne zakładanie spółek z ograniczoną odpowiedzialnością możliwe jest dzięki specjalnej platformie teleinformatycznej, która została udostępniona przez Ministerstwo Sprawiedliwości w 2012 roku. Założenie spółki przez Internet trwa maksymalnie 24 godziny od chwili elektronicznego przesłania wniosku do wybranego wcześniej sądu rejonowego. Rejestracja spółki z o.o. możliwa jest z każdego miejsca w Polsce, odbywa się ona bez udziału notariusza, co znacznie zmniejsza koszty. Wszystkie dokumenty, jakie potrzebne są do założenia spółki generowane są automatycznie po wprowadzeniu przez przyszłego przedsiębiorcę danych.

Zdalne zakładanie spółek z ograniczoną odpowiedzialnością jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które w szybkim czasie chcą rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej. Zachęcamy do zakładania spółki z o.o. w ten sposób. Jeśli są Państwo zainteresowani założeniem firmy w tej formie to zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy doświadczoną firmą, oferujemy kompleksową i profesjonalną pomoc w zakładaniu spółek z ograniczoną odpowiedzialnością przez Internet.