Zmiana danych spółki w KRS online

Wszyscy właściciele spółek zarejestrowanych w Krajowym Rejestrze Sądowym zobowiązani są do aktualizacji danych. Istotne jest to, aby wszyscy zewnętrzni odbiorcy opierali swoje decyzje o współpracy na aktualnych informacjach.

Coraz popularniejszą opcją jest zmiana danych spółki w KRS online. Jak zgłosić dane przez Internet?

Każda zmiana danych może zostać dokonana elektronicznie przez:

– portal S24
– Portal Dostępowo-informacyjny

Warto jednak pamiętać o tym, że jeżeli podmiot został zarejestrowany w sposób tradycyjny, nie jest możliwa zmiana danych spółki w KRS online.

Obowiązkiem właściciela jest również zgłoszenie aktualizacji w Urzędzie skarbowym. Dotyczy to określonych informacji.

W kwestii zmiany danych wniosek powinien zostać złożony w ciągu 7 dni od wystąpienia zmian.

Nasze biuro oferuje kompleksową pomoc w zakresie aktualizacji danych spółki. Swoje usługi świadczymy stacjonarnie oraz współpracujemy za pomocą Internetu. Cenimy sobie wygodę naszych Klientów. Z tego powodu oferujemy im możliwość wyboru najwygodniejszej dla nich opcji.

Procedura aktualizacji danych spółki w KRS przeprowadzona przez naszych specjalistów daje gwarancję tego, że wszystkie obowiązki zostaną dopełnione zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Wszystkich zainteresowanych współpracą z naszym biurem zachęcamy do kontaktu. Postaram się przedstawić ofertę oraz odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące współpracy. Pragniemy podkreślić, że nasza oferta jest dopasowywana indywidualnie do potrzeb przedsiębiorców.