Zmiana danych spółki w S24 kiedy?

Do zmiany danych w rejestrze przedsiębiorców KRS zobowiązani są wszyscy właściciele podmiotów funkcjonujących na rynku, które zostały wpisane do Krajowego Rejestru Sądowego. Zmiana danych spółki w S24 kiedy? W jakich przypadkach należy dopełnić formalności aktualizacyjnych?

Przeprowadzenie procedury aktualizacji danych spółki wymagane jest m.in. w przypadku zmiany takich danych, jak:
– adres firmy lub siedziby podmiotu
– dane zarządu
– dane wspólników
– sposób reprezentacji
– przedmiot działalności (kody PKD)
– zapisy umowy spółki

Istnieje możliwość dopełnienia formalności w sądzie osobiście lub za pośrednictwem Internetu. Coraz więcej osób korzysta z elektronicznej aktualizacji danych. Warto jednak pamiętać o tym, że ten sposób aktualizacji jest możliwy w przypadku, gdy spółka została zarejestrowana za pośrednictwem systemu S24. Wniosek powinien zostać złożony w terminie 7 dni od wystąpienia zmian.

Nasze biuro oferuje solidną pomoc w zakresie przeprowadzenia procesu aktualizacji zmiany podmiotu. Przygotujemy niezbędną dokumentację, wypełnimy wnioski oraz złożymy we właściwych rejestrach.

Doskonale wiemy o tym jak duże niebezpieczeństwo niesie ze sobą niedopełnienie obowiązku aktualizacji danych. Może wprowadzić w błąd zarówno Klientów, jak również potencjalnych inwestorów. Z tego powodu warto zaufać naszym specjalistom i powierzyć im procedurę aktualizacji danych spółki. Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami przygotowanej oferty.