Zmiana danych w spółce s24

Wiele osób decyduje się na założenie spółki nie zdając sobie sprawę z tego o jak istotnych obowiązkach będą musieli pamiętać podczas prowadzenia podmiotu. Jednym z takich obowiązków jest aktualizacja danych spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym. Często jednak właściciele spółek zapominają o tym jakie niebezpieczeństwo wiąże się z niedopełnieniem tego obowiązku.

Jakie informacje należy zaktualizować?

  • zmiana adresu spółki
  • dane członków zarządu
  • zmiana danych wspólnika
  • zmiana kodów PKD
  • aktualizacja zapisów umowy spółki

Przedsiębiorcy uważają, że mogą zmienić dane „w innym terminie”, ponieważ nie wpływa to tak bardzo na funkcjonowanie firmy. W tej kwestii się mylą, ponieważ z danych widniejących w KRS korzystają często odbiorcy zewnętrzni tacy jak inwestorzy, klienci oraz kontrahenci. Przedsiębiorca naraża swoją firmę na powiększenie liczby współprac z innymi podmiotami.

Osoby, które zarejestrowały swoją firmę przez Internet mają możliwość skorzystania z rozwiązania jakim jest zmiana danych w spółce s24. Dostępny system pozwala szybko zaktualizować informacje o przedsiębiorstwie, złożyć odpowiednie wnioski.

My oferujemy swoja pomoc w zakresie aktualizacji danych w KRS. W imieniu Klienta przeprowadzimy całą procedurę aktualizacji. Wszystkich zainteresowanych współpracą z doświadczoną kadrą specjalistów zachęcamy do nawiązania współpracy. Z ogromną przyjemnością przedstawimy szczegóły oferty oraz odpowiemy na pytania. Bezpieczna pomoc w aktualizacji danych w KRS.